Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies? Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Rozprawy doktorskie przed obronąBiblioteka Główna udostępnia wersje drukowane rozpraw doktorskich przed publiczną obroną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Z pracami (oraz ich recenzjami i streszczeniami) można zapoznać się do dnia obrony w Czytelni Czasopism* - po zamówieniu w Punkcie Obsługi Użytkowników. Realizacja zamówień odbywa się na bieżąco.

Z rozpraw można korzystać na terenie Czytelni Czasopism w miejscu wyznaczonym przez dyżurującego bibliotekarza. Obowiązuje zakaz powielania/kserowania rozpraw.

Po obronie - rozprawy pozostają w zbiorach Biblioteki i udostępniane są w Czytelni Czasopism. Wykaz wszystkich rozpraw obronionych na UEP znaleźć można w katalogu online.

Od 2009 roku Biblioteka umożliwia korzystanie z wybranych rozpraw po obronie w pełnotekstowej wersji elektronicznej. Prace umieszczane są w internecie w zbiorach Biblioteki Cyfrowej BG UEP.

Informacje o udostępnianiu rozprawy w wersji elektronicznej znajdują się w jej opisie katalogowym (umieszczono w nim link przekierowujący do pełnego tekstu). W przypadku istnienia wersji elektronicznej rozprawy po obronie, Czytelnia Czasopism nie udostępnia jej wersji drukowanej.


*W związku ze zamknięciem Czytelni Czasopism, rozprawy doktorskie do odwołania udostępniane są w Czytelni Książek.
Obecnie Biblioteka Główna umożliwia zapoznanie się z poniższymi rozprawami doktorskimi przed obroną:mgr Justyna Biegańska

"Determinanty salda błędów i opuszczeń w bilansach płatniczych krajów europejskich (2007-2016)"
  • Katedra Finansów Międzynarodowych UEP
  • promotor: dr hab. Paweł Śliwiński, prof. UEP
   - promotor pomocniczy: dr hab. Konrad Sobański, prof. UEP
  • recenzenci:
   - dr hab. Małgorzata Janicka, prof. UŁ
   - dr hab. Marek Maciejewski, prof. UEK
  • obrona: 24.03.2021 o godz. 10:00 w sali 111 Budynku Głównego UEP za pomocą środka komunikacji zdalnej